Sloganımızda da belirttiğimiz gibi, misyonumuzu ''Gülümsetme Servisi'' başlığı altında özetliyoruz. Her ne kadar istek, tercih ve talepleriniz doğrultusunda, en yüksek kalitede ürün ve hizmet servisi sunuyor olsak da, alışverişinizi teslim aldıktan sonra olası bir cayma talebiniz karşılığında iade hakkınızı uyguluyoruz.

Bu konudaki yasal haklarınız aşağıdaki paragraflarda özetlenmiştir. Alışverişinizin sonunda onaylayacağınız Kullanım Şartları bölümünü okumanızı öneriyoruz.

Kargo Kaynaklı Problemler

Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan pakette yırtık, delik, açılma veya zarar gördüğüne dair açık bir iz mevcut ise kargoyu teslim almayınız. Bir tutanak ile durumu kargo yetkilisine iletip kargoyu iade ediniz. En kısa zamanda bizi info@tijubiju.com adresinden bilgilendiriniz.

Yanlış ürün gelirse

Yanlış ürün gönderildiğinde siparişi teslim almayınız ve info@tijubiju.com adresinden veya irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

İade durumu

Sistem üzerinden tasarlamış olduğunuz veya hazır yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı problemlerden (yazım yanlışlıkları vs.) Tijubiju.com sorumlu değildir, bunun için sipariş verirken girdiğiniz bilgileri lütfen kontrol edin.

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına ilişkin bildirimin 7 günlük süre içerisinde sürekli bir veri sağlayıcısı ile ya da yazılı olarak yapılması yeterlidir.

Fatura aslı gönderilmezse alıcıya kdv ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. ürünle birlikte hediye verilen satışlarda, cayma hakkı kullanılır ise, verilen hediye de alıcı tarafından iade edilecektir.
Tüketicinin cayma hakkını kullanması halinde; satıcı veya sağlayıcının cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi, tüketiciye hiçbir masraf yüklemeksizin iade etmek ve yirmi gün içerisinde malı almakla yükümlüdür. Cayma hakki nedeni ile iade edilen mal/hizmetin teslimat bedeli satıcı tarafından karşılanır.Sepet  

Sepet boş

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Alışverişi tamamla

E-BÜLTEN