SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl sipariş verebilirim?
www.tijubiju.com
El yapımı hediyelik ürünlerin online olarak kişiselleştirilip satışlarının gerçekleştirildiği bir online satış sitesidir. Beğendiğiniz ürünü, kişiselleştirme özelliği varsa aşamalarıyla gerçekleştirip minimum sipariş miktarından başlayarak, kredi kartı veya havale/eft yöntemiyle satın alabilirsiniz. Ürün kişiselleştirme aşamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Hangi ürünleri kişiselleştirebilirim?
Hazır temalı parti setlerini, üzeri etiketli, kartlı ya da kişiselleştirme aşamaları içeren tüm ürünleri ürün sayfasında yer alan kişiselleştirme basamaklarını doldurarak isme özel hale getirebilirsiniz.

Ürünleri nasıl kişiselleştirebilirim?
Kişiselleştirme özelliği bulunan ürünlerin yer aldığı sayfalarda şeker rengi, kurdele rengi, etiket/kart tasarım konsepti, etiket/kartın üzerinde yer alan bilgiler vb. bir çok özelliğe müdahale ederek ürünü kendi hayalinizdeki biçime getirebilirsiniz.
Size sunduğumuz kart tasarımlarının dışında bir tasarım talep edebilir, mevcut tasarımların renklerinin de değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

Ürün kişiselleştirme aşamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?
Elbette. Ancak alışverişinizin son aşamasında kargonuzun size sağlıklı ulaşabilmesi ve faturanızda yer alması zorunlu olan bilgiler için, adres, telefon, mail adresi, isim soy ismi gibi bilgilerin girilmesi zorunlu olacaktır. E-bülten için üye olmadığınız takdirde yapmış olduğunuz alışverişin bilgilendirme aşamaları haricinde bizden hiçbir mail almayacaksınız.

Üye olmanın avantajları nelerdir?
Sistemimize üyelik kaydı açtığınız takdirde sipariş verdiğiniz ürünün kargo takibini yapabilir, daha önce verdiğiniz siparişleri görebilir ve yineleyebilir, sepetinize koyduğunuz ürünlerin sistemde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Minimum sipariş miktarından daha düşük adette sipariş verebilir miyim?
Sitemizdeki bazı ürünlerin minimum sipariş adetleri –örneğin 24 adet- bulunmaktadır. Belirtilen minimum sipariş adetinden düşük miktarda ürün siparişi verebilmeniz için toplam fiyatın minimum adete göre ödenmesi gerekecektir.
Örnek: minimum sipariş miktarı 24 adet olan bir üründen, 24 adetten düşük miktarda almak isterseniz ödemeniz gereken ücret aldığınız adet karşılığı değil 24 adet bedeli olacaktır.

Yüksek adette ürün alacağım, indirim yapıyor musunuz?
Yüksek adet alımlarda indirim uygulanan ürünlerin sayfalarında indirim bilgisi yer almaktadır.

Kredi kartıyla alışveriş güvenli mi?
Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için sitemiz en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.
Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariþ işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akış şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Müşterilerimizin kredi kartı bilgileri sistemimizde kaydedilmemektedir. Bu nedenle kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Ürünlerim ne zaman bana ulaşır?
Ürünlerimizi sipariş sırasına göre hazırlıyoruz. Hazırlık süresi gerektirmeyen –paket ipi, kağıt pipet, hediye poşeti, gibi- ürünler öğleden önce sipariş verildiği takdirde aynı gün, öğleden sonra verilen siparişlerde takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir.

Kişiselleştirme işleminden geçen veya gıda içeren –kavanozda kurabiye, parti setleri, kişiye özel hazırlanan kutular vb- ürünler minimum adette siparişler için, 5-7 iş günü içerisinde kargolanır. Sipariş miktarı minimum adeti aşan ürünlerin kargo süresi farklı olacağından lütfen siparişinizi oluşturmadan önce destek@tijubiju.com adresini kullanarak iletişime geçin.

İstanbul dışı gönderi süreniz nedir?
İstanbul dışı gönderilerde kargo şirketinin belirttiği süre 2 iş günüdür. Bölge dağıtım ofislerinin haftasonu Cumartesi günleri öğlen 12:00’a kadar dağıtım yaptığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Uluslararası gönderi yapıyor musunuz?
Elbette. Gümrük şart ve masrafların sorumluluğu alıcıya ait olmak üzere, kırılmazlık ve hasarsızlık teminatı vermeksizin gönderim yapıyoruz.

Kargom gelmiş fakat beni bulamamış. Ne olacak?
Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda Kargo şirketinin en yakın şubesinden alabileceğinize dair özel bir not bırakır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler geri iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.

İade ve değişim şartlarınız nelerdir?
Gıda içeren ürünler: Kurabiye, badem şekeri, draje şeker, lolipop vb gıda içeren ürünlerin iptali sipariş tarih ve saatini takiben 24 saat içerisinde ihbar verilmek suretiyle yapılabilmektedir. Sipariş saatinizden itibaren 24 saati aşan iptal talepleri karşılanamamaktadır.
Kişiye/isme özel üretilmiş ürünler: Kişiye özel parti setleri, kişiselleştirilmiş parti malzemeleri, tamamı kişiselleştirilerek oluşturulmuş hediye kutuları, şeker kavanozları vb. iadeleri sipariş tarih ve saatini takiben 24 saat içerisinde ihbar verilmek suretiyle yapılabilmektedir. Sipariş saatinizden itibaren 24 saati aşan iptal talepleri karşılanamamaktadır.
Hazır ürünler: Almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, kullanılmadan, bozulmasına imkan vermeden satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler orijinal ambalajında, eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren mesajı info@tijubiju.com adresine gönderiniz.

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
Sebep Göstermeden Cayma Hakkı'nı kullanarak gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir.

Numune gönderiyor musunuz?
Tijubiju adına özel olarak üretilen/ithal edilen -cam kavanozlar, havlu lolipoplar, lavanta keseleri vb.- ürünlerin numunesi gönderilmemektedir. Diğer tüm ürünlerde numune gönderimi ürünün minimum sipariş miktarının karşılığı ücretin ödenmesi şartıyla 1 (bir) adet olarak gönderilir. İade alınmaz. Ana siparişin bedeli numune bedelini aşıyor ise numune bedeli toplam tutardan düşürülür.

Yeni çıkan ürünlerden haberdar olmak için ne yapmalıyım?
E-bülten kutucuğuna e-mail adresinizi girerek yeni ürün ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Bizi ayrıca Facebook, Instagram ve Pinterest hesaplarımızdan takip edebilir, satın aldığınız ürünlerin fotoğraflarını bu adreslerde #tijubiju hashtag’ini kullanarak paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafları info@tijubiju.com adresine gönderebilirsiniz.

Sizinle çalışmak / ürünlerimi size satmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Ön değerlendirme için: sizi tanıyabilmemizi sağlayan bir metinle birlikte, örnek ürün görselleri ve fiyat bilgisi içeren bir tanıtım dosyası hazırlayarak info@tijubiju.com adresine gönderebilirsiniz.

Sepet  

Sepet boş

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Alışverişi tamamla

E-BÜLTEN